• Du kan komma i kontakt med oss på DiOS genom att skicka ett mail till info@diabetesorg.se.
  • Om du vill bli medlem i DiOS använder du formuläret Medlemskap.

DiOS styrelse

Thomas Magnusson Solna
Ordförande
mobil: 0735-417549
e-post: thomas.magnusson@diabetesorg.se

Ordinarie ledamöter

Karin Jansson Örbyhus
Sekreterare
e-post: karin.jansson@diabetesorg.se

Stefan Lööw Solna
Kassör
e-post: stefan.loow@diabetesorg.se

Per Bengtsson Ronneby
e-post: per.bengtsson@diabetesorg.se

Ella Bohlin Stockholm

e-post: ella.bohlin@diabetesorg.se

Anders Ekholm Stockholm
e-post:

Petra Eurenius Stockholm
e-post:

Ann Lindström Stockholm
e-post: ann.lindstrom@diabetesorg.se

Andrea Reich Alingsås
e-post: andrea.reich@diabetesorg.se

Ersättare

Johnny Östh Alingsås
e-post: johnny.osth@diabetesorg.se

Kerstin Brismar Stockholm
e-post: kerstin.brismar@ki.se